BKP: Vatikánské 20€ mince a transgenní vakcinace

Toto video je možné zhlédnout i zde:
https://rumble.com/v1dpaan-vatiknsk-20.html
https://cos.tv/videos/play/37835112668237824
https://www.bitchute.com/video/wFj8FmIjFeLy/

https://vkpatriarhat.org/cz/?p=48583
https://bcp-video.org/cz/vatikanske-20e/

Odebírat aktuální informace od BKP
https://lb.benchmarkemail.com//listbuilder/signupnew?5hjt8JVutE4Wo6pCK7V5bP5pwVnAjsSIi5iGuoPZdjDtO5iNRn8gS049TyW7spdJ

Jsme svědky šokující události. Vatikán začal razit 20€ mince, propagující vakcinaci dětí! Na jedné straně mince je erb Františka. Na druhé jsou dvě osoby a chlapec připravený na injekci, všichni v maskách na ústech. V pozadí visí kříž, který naznačuje, že jde o křesťanské očkovací centrum. Toto spojení Vatikánu s politikou očkování je šokující.

Pseudopapež František je fanatickým zastáncem očkování proti covidu. Jako první evropský státní zástupce zavedl propouštění neočkovaných zaměstnanců Vatikánu.

Karikatura, vytištěná na minci – muž, žena a chlapec – odkazuje přímo na Svatou rodinu. Pseudopapež tak svou vakcinační propagandu zaměřil nyní na rodiny s cílem, aby všichni nechali své děti očkovat! Nechali by Marie a Josef Ježíše očkovat experimentálním a toxickým přípravkem? Nikdy! Riskovali by, že tím Ježíše zabijí? Takové riziko by v ŽÁDNÉM případě nepodstoupili!

Příprava povinného očkování dětí je zločinná aktivita, kterou společnost Pfizer zahájila v lednu 2021.

Data Národního statistického úřadu Británie z roku 2021 svědčí, že děti ve věku 10 až 14 let, které dostaly dvě dávky vakcín covid-19, měly mezi lednem a říjnem 2021 riziko úmrtí 51krát vyšší než děti, které nebyly očkovány. A tuto otřesnou realitu pseudopapež František notoricky bojkotuje.

Ve Francii, aniž by to úřady veřejně oznámily, připravují experimentální očkování dětí na začátek školního roku 2022–2023, jak vysvítá z dokumentu nejvyšší zdravotní autority Francie – La Haute Autorité de Santé.

Dr. Sucharit Bhakdi, mikrobiolog varuje, že transgenní injekce mají nahradit konvenční vakcíny! Francie a další země naplánovaly zařadit tyto nebezpečné přípravky do povinného očkování dětí už do 3 let! To pak ale bude větší pohroma než dávná potopa! Bude zde celá generace geneticky modifikovaných organismů a je otázka, jestli vůbec bude mít potomstvo, a když ano, tak jaké. A toto vše se děje v intencích apostatického Vatikánu.

Vatikán svou zločinnou strategii prosazuje odvoláváním se na manipulační argumenty Big Pharma. Vatikán se dnes už stal sídlem „hlubinné církve“ a tajných dohod s vysokými velmistry světa.

Že do Vatikánu pronikly protichůdné síly, je katolíkům zřejmé. Ale to, že Vatikán už otevřeně přijímá a prosazuje současnou satanskou ideologii zla, otřásá světem. Vatikán zneužil nejvyšší církevní autoritu proti dětem. Katolíci teď sebevražedně povedou své děti do vakcinačních center a na varování budou stupidně mantrovat: „Neurážejte nám Svatého otce!“

V knize „Nový řád barbarů“ Dr. Richard Day říká: „Jakmile římskokatolická církev padne, zbytek křesťanstva bude snadno následovat... Někteří si budou myslet, že církev se všemu tomu postaví, ale ve skutečnosti nám církev pomůže.“

Mnozí biskupové, kněží a laici nesdílejí s pseudopapežem stejný názor na transgenní injekce. Není pochyb o tom, že zločinné očkování dětí ještě více rozdělí krvácející církev.

Citovali jsme zde fakta z informačního článku. Byzantský katolický patriarchát k nim může dodat jen Boží výrok. Skrze proroka Izaiáše Bůh varuje: „Vůdcové (mého) lidu se stali svůdci! Ti, kdo se jimi nechají vést, jsou ztraceni!“ (Iz 9,16)

+Eliáš
Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+Metoděj OSBMr +Timotej OSBMr
Biskupové sekretáři

20.7.2022